TOP 30 advokaadibüroodest 90 % kasutavad xLaw rakendust

Äripäeva advokaadibüroode TOPi võitis sel aastal Advokaadibüroo Sorainen, kellel aitas 2021. rekordtulemuse vormistada muu hulgas sellised megaprojektid nagu Bolti 600 miljoni eurone investeering, mis oli ka 2021. aasta suuriminvesteering Kesk- ja Ida-Euroopa idufirmade sektoris, ning Fortumi Balti kaugkütteäri müük 800 miljoni euro eest, mis oli suurim ühinemis- ja ülevõtmistehing Balti riikides.

Advokaadibüroode teise koha sai Ellex Raidla, kes väärtpaberiturutehingute turuliidrina nõustas suuremat osa 2021. aasta IPO tehingutest. 

24.11.2022. Äripäev. Soraineni lennutasid edetabelivõitjaks kogu regiooni megatehingud.

25.11.2022. Äripäev. Advokaadibüroode TOP 2: Ellex Raidla sai turuliidrina osa suuremast osast 2021. aasta IPOde sajust


Nii Sorainen kui ka Ellex Raidla olid ühed meie esimestest klientidest ning tänaseks on nendes advokaadibüroodes olnud xLaw kasutusel juba  üle 5 aasta.

Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 70 -s advokaadibüroos, sh Äripäeva poolt käesoleval aastal koostatud edetabeli 90 % TOP 30 advokaadibüroodes. (Äripäeva koostatud advokaadibüroode edetabel)

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. xLaw kasutajatest enamuse moodustavad tippjuristid - advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; muuhulgas on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Loe xLaw kohta täpsemalt siit.
Vaata klientide tagasisidet siit 

xLaw proovimiseks ja tellimiseks võta ühendust: xlaw@extendlaw.com

ExtendLaw jõudis teist aastat järjest Gaselli TOPi!

ExtendLaw OÜ jõudis taaskord  1% Eesti kõige kiiremini kasvavate ettevõtete hulka!

ExtendLaw OÜ on loodud 11.11.2016 ning  pakub unikaalset õigustehnoloogilist tarkvararakendust xLaw.

xLaw esimene versioon tuli välja  17.04.2015  ning sai juristide seas kiiresti populaarseks.

xLaw täitis õigusturu seni teadvustamata vajadusi uudsete lahendustega,  mis võimaldab õigustööd teha kiiremini, mugavamalt, efektiivsemalt. Tänaseks on xLaw palju edasi arenenud ning sellest on saanud õiguse tippspetsialisti igapäevane töövahend. xLaw-d  kasutavad nii  advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; mh. on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes ning rohkem kui 70-s advokaadibüroos. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Vaata xLaw pikaajaliste kasutajate arvamusi.


Gasell-ettevõtete definitsioon on pärit USA-st. David L. Birch avastas üheksakümnendatel, et teatud perioodidel panevad majanduse liikuma just väikesed ettevõtted.  Gasellid keskenduvad turul täitmata vajadusele, teevad massist teistmoodi ja loovad ise nn.  "uue moevoolu“ või "dominantse disaini".

Eesti Gaselliliikumine tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva.  Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Igal aastal koostab Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldab Gaselli Kongressi ja kirjutab gasellfirmade käekäigust. Gaselle TOPi valitakse ettevõte, kes on kasvanud kiiresti, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%.