Valminud on uus funktsionaalsus- seadusesätete otsing

Meil on hea meel teatada, et xLaw kasutajal on võimalik kasutada Legal.ee (https://legal.ee) keskkonnas uut funktsionaalsust - seadusesätete otsingut, mis võimaldab kiirelt leida sõna või fraasi esinemist kehtivates seadustes koos seaduse § juurde linkimise võimalusega.  

Otsing toimib käänetest sõltumatult, st nt otsides "hüpoteek", leiab ka "hüpoteegi";  „hüpoteegi seadmine“, leiab ka „hüpoteegi seadmise“ jms.  

https://legal.ee keskkonda saavad sisse logida kõik xLaw lepingulised kasutajad oma personaalse xLaw kontoga.  

Vaata lähemalt : https://extendlaw.com/legal-ee


EMEA Legal Hackers Summit Madridis

7-9. juunil 2019 toimus Madrid ´is EMEA* Legal Hackers  Summit, kus kohtusid Legal Hackers´i piirkondlikud kaaskorraldajad Prantsusmaalt, Suurbritanniast, Iirimaalt, Hollandist, Hispaaniast, Austriast, Eestist ja Ukrainast.

8. juunil toimusid avatud loengud, kus jagati kogemusi ning esinesid mitmed õigustehnoloogia eksperdid, mh  USA-st, Argentiinast ja Indiast.

ExtendLaw asutaja Evert Nõlv on Eesti Legal Hackers  kaaskorraldaja.  

 

* Legal Hackers  -  2012 loodud ülemaailmne õigusliku innovatsiooni kogukond, millel on ligi 100 allüksust, sh ka Eestis

*EMEA - Europe, the Middle East and Africa


28.02.2019 toimus Estonia Legal Hackers Demo Day

Estonia Legal Hackers on  osa ülemaailmsest liikumisest Legal Hackers.

Legal Hackers  ühendab juriste, tehnolooge ja teadlasi, et jagada kogemusi  ja otsida ühiselt võimalusi, kuidas saaks tehnoloogia õigusele abiks olla. 

28.02.2019 toimunud  kohtumisel arutleti õigustehnoloogia hetkeseisust ja arengutest ning paneeldiskussioonis  “Why Law Practice Has Failed to Keep Up with Technology and What to Do About It”   osales ka ExtendLaw asutaja Evert Nõlv
 

https://www.facebook.com/events/249064326012621/?notif_t=plan_reminder&notif_id=1551362404335304