xLaw andmebaasi täiendused

xLaw rakenduses on sätetepõhiselt  kättesaadavad: 

2006 - 2022 vastuvõetud seaduste eelnõude seletuskirjad (osaliselt ka varasemad) (xLaw RT - hall nupp sätte juures  sektsioon " Seletuskirjad").  
 
2012 - 2022 vastuvõetud seadustega ülevõetud  EL direktiivide viited sätete juures ( vt   xLaw RT - hall nupp sätte juures, sektsioon "EL õigus" ja xLaw EU  - sätte juures sektsioon "Eesti õigus"


2018- 2021 (osaliselt varasemad) Magistritööd   on viidete ja linkidega kättesaadavad sätte  juures ja Märksõnastikust ( xLaw RT - hall nupp sätte juures, sektsioon " xLaw kommentaarid" ja vasakul "xLaw märksõnastik"- Magistritööd ) 

Märksõnastame  ja lisame asjakohaste sätete juurde ka Riigikohtu lahendite viiteid. Samuti on kättesaadavad Riigikohtu analüüsid ja kohtupraktika. 

Vaata ka meie õigusuudiseid uute seaduste kohta: siit 

 

Meie esimesed kliendid on 5 aastat igapäevaselt xLaw rakendust kasutanud


5 aastat tagasi (17.04.2017)  sõlmiti esimesed xLaw litsentsilepingud Eesti kahe suurima advokaadibürooga SORAINEN  ja COBALT.   Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 65-s advokaadibüroos, kõikides Eesti kohtutes jpm  asutustes ja ettevõtetes.

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. Vaata meie pikaajaliste klientide tagasisidet siit
ExtendLaw Eesti e-eduloo näitusel


Vabamus on avatud Eesti e-eduloo näitus  „Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“. Näitus võtab kokku Eesti digiühiskonna kujunemisloo, saavutused ja heidab pilgu tulevikku.

 

Eesti edukate idufirmade seas on eraldi esile toodud ka ExtendLaw (asutaja Evert Nõlv).

ExtendLaw pakub juristide seas populaarset õigustehnoloogia rakendust xLaw.

 

Näitus on avatud kuni 23.10.2022

Lisainfo vaata siit:  

https://www.vabamu.ee/mis-toimub/sundmused/naitus-miks-eesti-30-aastaga-ensvst-e-eestiks 

https://digitark.ee/vabamu-avas-eesti-e-eduloo-naituse-miks-eesti-30-aastaga-ensvst-e-eestiks/