ExtendLaw Eesti e-eduloo näitusel


Vabamus on avatud Eesti e-eduloo näitus  „Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“. Näitus võtab kokku Eesti digiühiskonna kujunemisloo, saavutused ja heidab pilgu tulevikku.

 

Eesti edukate idufirmade seas on eraldi esile toodud ka ExtendLaw (asutaja Evert Nõlv).

ExtendLaw pakub juristide seas populaarset õigustehnoloogia rakendust xLaw.

 

Näitus on avatud kuni 23.10.2022

Lisainfo vaata siit:  

https://www.vabamu.ee/mis-toimub/sundmused/naitus-miks-eesti-30-aastaga-ensvst-e-eestiks 

https://digitark.ee/vabamu-avas-eesti-e-eduloo-naituse-miks-eesti-30-aastaga-ensvst-e-eestiks/Kõik TOP 10 advokaadibürood kasutavad xLaw rakendust

Äripäeva advokaadibüroode TOPi võitis juba teist aastat järjest COBALT, kelle võidu on toonud oskus muuta vajadusel kiiresti fookust. Eeltoodut kinnitab ka see, et just Advokaadibüroo COBALT oli 2017.a üheks esimeseks xLaw kliendiks ning öelnud, et „xLaw on aidanud muuta advokaadibüroo COBALT advokaatide ja juristide töö efektiivsemaks ja kiiremaks“. (Vaata xLaw klientide tagasiside siit)

Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 60 -s advokaadibüroos, sh Äripäeva poolt käesoleval aastal koostatud edetabeli kõikides TOP 10 advokaadibüroodes. (Äripäeva koostatud advokaadibüroode edetabel)

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. xLaw kasutajatest enamuse moodustavad tippjuristid - advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; muuhulgas on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Loe xLaw kohta täpsemalt siit.
xLaw proovimiseks ja tellimiseks võta ühendust: xlaw@extendlaw.com

ExtendLaw jõudis Gaselli TOPi


11.11.2021 sai ExtendLaw OÜ  5- aastaseks ning  jõudis  Äripäeva  kiiresti arenevate firmade ehk Gaselli TOPi edetabelisse.


Eesti Gaselliliikumine tähistab 2022. aastal 22. sünnipäeva.  Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Igal aastal koostab Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldab Gaselli Kongressi ja kirjutab gasellfirmade käekäigust. Gaselle TOPi valitakse ettevõte, kes on kasvanud kiiresti, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%.  

Gasell-ettevõtete definitsioon on pärit USA-st. David L. Birch avastas üheksakümnendatel, et teatud perioodidel panevad majanduse liikuma just väikesed ettevõtted.  Gasellid keskenduvad turul täitmata vajadusele, teevad massist teistmoodi ja loovad ise nn.  "uue moevoolu“ või "dominantse disaini".

Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad näiteks ka Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti ja Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri.

 

ExtendLaw OÜ on loodud 11.11.2016 ning  pakub unikaalset õigustehnoloogilist tarkvararakendust xLaw.

xLaw esimene versioon tuli välja  17.04.2015  ning sai juristide seas kiiresti populaarseks.

xLaw täitis õigusturu seni teadvustamata vajadusi uudsete lahendustega,  mis võimaldab õigustööd teha kiiremini, mugavamalt, efektiivsemalt. Tänaseks on xLaw palju edasi arenenud ning sellest on saanud õiguse tippspetsialisti igapäevane töövahend. 

Vaata xLaw pikaajaliste kasutajate arvamusi.