5 aastat xLaw loomisest

Täna möödub 5 aastat Eesti esimese unikaalse õigustehnoloogia rakenduse xLaw loomisest.

xLaw esimene versioon tuli välja 17.04.2015 ja sai juristide seas kiiresti populaarseks (kasvades 2017. aastaks 1500 kasutajani). Algsetest hüperlinkidest, mis võimaldas kiiresti õigusnormi leidmist, valmis riigiteataja.ee õigusaktide § juures info leidmise, hiljem ka kasutaja privaatse info lisamise võimalus, EUR-lex viited ja lingid, xLaw Word rakendus ning ühtne märksõnastik.

xLaw rakenduse kasutusõigust pakub ExtendLaw OÜ, mis on loodud 11.11.2016.a. Esimesed tasulised litsentsilepingud sõlmiti kolme advokaadibürooga 17.04.2017. xLaw rakendust kasutab tänaseks oluline osa Eesti õigusspetsialistidest (nii advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid kui ka ettevõtete/asutuste juristid). Meie klientide hulgas on ligi 50 advokaadibürood ning mitmed riigi- ja kohalike omavalitsuste asutused.

Pikaajalistele õigusvaldkonna kogemustele ning klientide tagasisidele tuginedes oleme xLaw rakendust pidevalt edasi arendanud, aidates kaasa nii õigustöö efektiivsusele kui ka kvaliteedile. Tänaseks on xLaw rakendusest saanud rohkem kui 60 erineva funktsiooniga  õigusteabe otsingusüsteem, seaduse tõlgendamise ning teadmiste haldamise töövahend, mille erinevad moodulid on omavahel seotud ja mugavalt kasutatavad.

Meil on hea meel, et xLaw on osutunud professionaalse õigusspetsialisti igapäevaseks töövahendiks nii era- kui avalikus sektoris  ning anname endast parima rakenduse vajadusepõhiseks arenguks.Vaata pikaajaliste klientide tagasisidet siit.
Vaata xLaw funktsioone siit

xLaw on nüüd ka Facebook´is. Vaata


Telli xLaw: xlaw@extendlaw.com


Eelmine
xLaw UUDISKIRI- aprill 2020
Järgmine
xLaw rakendus on esile toodud  Kohtute aastaraamatus