TOP 30 advokaadibüroodest 90 % kasutavad xLaw rakendust

Äripäeva advokaadibüroode TOPi võitis sel aastal Advokaadibüroo Sorainen, kellel aitas 2021. rekordtulemuse vormistada muu hulgas sellised megaprojektid nagu Bolti 600 miljoni eurone investeering, mis oli ka 2021. aasta suuriminvesteering Kesk- ja Ida-Euroopa idufirmade sektoris, ning Fortumi Balti kaugkütteäri müük 800 miljoni euro eest, mis oli suurim ühinemis- ja ülevõtmistehing Balti riikides.

Advokaadibüroode teise koha sai Ellex Raidla, kes väärtpaberiturutehingute turuliidrina nõustas suuremat osa 2021. aasta IPO tehingutest. 

24.11.2022. Äripäev. Soraineni lennutasid edetabelivõitjaks kogu regiooni megatehingud.

25.11.2022. Äripäev. Advokaadibüroode TOP 2: Ellex Raidla sai turuliidrina osa suuremast osast 2021. aasta IPOde sajust


Nii Sorainen kui ka Ellex Raidla olid ühed meie esimestest klientidest ning tänaseks on nendes advokaadibüroodes olnud xLaw kasutusel juba  üle 5 aasta.

Tänaseks on xLaw kasutusel rohkem kui 70 -s advokaadibüroos, sh Äripäeva poolt käesoleval aastal koostatud edetabeli 90 % TOP 30 advokaadibüroodes. (Äripäeva koostatud advokaadibüroode edetabel)

xLaw on Eesti esimene unikaalne õigustehnoloogia rakendus, mis on juristide tööprotsesse oluliselt muutnud. xLaw kasutajatest enamuse moodustavad tippjuristid - advokaadid, kohtunikud, prokurörid, notarid, kohtutäiturid, pankrotihaldurid; muuhulgas on xLaw kasutusel kõikides Eesti kohtutes. xLaw on osutunud populaarseks ka paljude riigi- ja kohaliku omavalitsuse spetsialistide ja ettevõtete juristide hulgas.

Loe xLaw kohta täpsemalt siit.
Vaata klientide tagasisidet siit 

xLaw proovimiseks ja tellimiseks võta ühendust: xlaw@extendlaw.com

Eelmine
ExtendLaw jõudis teist aastat järjest Gaselli TOPi!
Järgmine
2023 - seaduste muudatused