xLaw Word on nüüd Microsoft Office´i veebipoes kättesaadav.

 

Know-how  haldamise süsteem xLaw Word  on Microsoft Word´i lisandmoodul (add-in), mis on mõeldud juristidele lepingute ja muude juriidiliste dokumentide koostamiseks ning teadmiste haldamiseks/ jagamiseks.  


xLaw Word funktsioonid:

Äriregistri otsing- xLaw Word võimaldab  dokumenti koostades otse äriregistrist leida tehingupartnerite andmeid ning neid dokumenti koostades kasutada.  

Märksõnastamine-  xLaw Word võimaldab salvestada lepinguklausleid ja juriidilisi argumente märksõnade kaupa, mis teeb  nende hilisema kiire leidmise ja kasutamise mugavaks.

xLaw Word on seotud xLaw Kasutajapõhise funktsiooniga-  dokumenti koostades saab otsida ja dokumenti üle kanda ka Riigiteataja.ee -sse sisestatud xLaw märksõnu, samuti saab dokumenti sisestatud märksõnu näha  Riigiteataja.ee märksõnade juures.    

Vaata  xLaw Word juhend

xLaw Word´i allalaadimine on tasuta. Juurdepääsuks on vajalik  xLaw konto, mida saab luua nii xLaw  kui xLaw Word rakenduse siseselt. Äriregistri otsing on tasuta.

Märksõnade süsteem on tasuline ning see kuulub xLaw kasutajapõhise funktsiooni paketti. Kasutajapõhise funktsiooni kohta vaata siit.

xLaw Word allalaadimine: Office´i pood


Eelmine
31. mail 2017 toimus Tallinnas Õigusanalüütika konverents, kus tutvustati ka xLaw rakendusi
Järgmine
xLaw rakendus võimaldab kommentaare ja märksõnu lisada ka EUR-lex´i direktiivide ja määruste juurde.