Valminud on KOV õigusaktide otsing

Meil on hea meel teatada, et valminud  on  esimene  kohalike omavalitsusüksuste õigusaktide otsingusüsteem, mis kuvab tulemused käänetest sõltumatult ning arvestab haldusreformi käigus toimunud haldusterritoriaalse korralduse muutmist.

Kuna paljud enne haldusterritoriaalse korralduse muutmist kehtinud KOV õigusaktid (korrad, eeskirjad jne) kehtivad uute õigusaktide vastuvõtmiseni edasi sellel territooriumil, kus nad olid enne ühinemist kehtestatud, on see muutnud kehtivate aktide leidmise aeganõudvaks ja koormavaks.  

Nüüd on lisaks kohtulahenditele ja seadustele võimalik  otsida õigusalase info otsinguportaalis Legal.ee ka kõiki KOV-de  õigusakte sõna või fraasi  ning konkreetse kohaliku omavalitsusüksuse järgi (praegu kehtiva nime järgi).

Otsingutulemused kuvatakse kontekstiga koos akti pealkirjale linkimise võimalusega, mis viib kehtiva aktini Riigi Teataja ( www.riigiteataja.ee) lehel.

 

Õigusalase info otsinguportaali on võimalik kasutada kõikidel  xLaw lepingulised kasutajatel, logides sisse oma personaalse xLaw kontoga.  Vaata lähemalt

Tasuta proovimiseks võta ühendust: xlaw@exendlaw.com

 

NÄITED: 
Eelmine
Valminud on uus funktsionaalsus- seadusesätete otsing
Järgmine
Legal Hackers International Summit New York´is